VERITAS IB Fizik DersleriVeritas Fizik Dersleri - IB Fizik Examiner öğretmenlerin eşliğinde verilmektedir.

IB fizik derslerimiz tüm IB soru bankalarının yanı sıra pek çok kendimizin derlediği sorular üzerinden verilmektedir.   IB fizik derslerinin yanı IB fizik Extended Essay desteğini verebilen tek kurumuz.

Öğrencilerimizin okulları Üsküdar Amerikan Lisesi, Sev Amerikan , TED Ankara, Koç Lisesi , Eyüboglu, Amerikan Okulu, British International ayrıca İşvicre den La Rosey, TASİS ,
Zurich International School,
Milano IB school,
Seven Oaks
gibi dünya nın ve Türkiye en iyi IB okulları ile çalışmaktayız.

ÖğretmenlerimizGökhan : IU Fizik (20 yıllık IB Fizik öğretmenidir. En iyi okullarda çalışmıştır). Detaylı anlatımı, tecrübeli eğitimci olması ile fizik dersini sevdiren bir öğretmendir.

Bekir :
Bogazici Fizik Mezunu ( 4 yıllık IB Fizik Öğretmenidir). Akedemik alt yapısı çok iyi olduğundan özellikle en iyi IB projelerinde çok verimli çalışmalar yapmaktadır. Tüm IB fizik option derslerini de verebilmektedir.


Alkor : Bogazici Fizik Mezunu ( 4 yıllık IB Fizik Öğretmenidir). Akedemik alt yapısı çok iyi olduğundan özellikle en iyi IB projelerinde çok verimli çalışmalar yapmaktadır. Tüm IB fizik option derslerini de verebilmektedir.

Adem : Bogazici Fizik Mezunu ( 8 yıllık IB Fizik Öğretmenidir). Fizik üzerine Doktorası mevcuttur. Cern e katılmış Fizikçilerdendir. Özellikle Nükleer Fizik konularında IB fizik internal Assignment konularında çok başarılıdır. Üsküdar Amerikan Lisesi öğrencilerinin çok sevdiği öğretmendir.

Ramazan : Uludağ Fizik Mezunu ( 3 yıllık IB Fizik öğretmenidir). Amerika Masterini tamamlamıştır.


Fiyatlarımız da aşağıda belirtilmektedir.   Bu fiyatlarımız Yaz dönemi için geçerlidir.  10.01.2018 kadar geçerlidir.

Veritas IB Dersleri Alan Öğrencilerimiz

YORUMLAR SORULARINIZ ve YANITLAR

Comments

Write A Comment

 
 
 
 
 
Contact Information

 

     

Veritas, YEDAB Üyesi Bir Kuruluştur
Join our mailing list

Please enter your details

Newsletter: Name Email :